Jste jedineční a hledáte svatební filmaře, s nimiž se budete cítit dobře? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli kladně, tak jste tady na naprosto správném místě.

Jsme moderní svatební videoprodukce LOVELOVE. Přizpůsobujeme se nejnovějším trendům a vizuály vytváříme pomocí nejefektivnějších postupů. 

Naši práci si vybraly osobnosti jako například David Gránský (moderátor), Nikol Moravcová (influencerka), Jan Bednář (TOP 100 Forbes), či Aneta Chovanová (@a.n.d.u.l.a, influencerka).

Nevytváříme jen svatební filmy, ale fungujeme také jako filmová produkce DIVERGENT FILMS.

DIVERGENT představuje něco nečekaného a nového. Daleko od standardu. A přesně to jsme my. Děláme věci svou vlastní cestou a s každým novým projektem se skrze naše objektivy stáváme lepšími a zkušenějšími.

dvrgnt.cz 

Proč my?​

Pokud hledáte mladé, pohodové, ale především profesionální filmaře, tak jste tady naprosto správně. Kromě točení svatebních videí máme za sebou spoustu ostatních a velmi bohatých zkušeností.

Naše vize

Svatba se dá považovat za jeden z nejdůležitějších momentů v životě. Pokud si tento moment chcete stejně, jako vaše vzájemné "ano", zachovat až nadosmrti, tak vám tohle přání můžeme splnit.

100% spokojenost

Naši zákazníci jsou s naší prací vždy velmi spokojeni. Na všem se společně dohodneme, ať už osobně či neosobně. Nejdůležitější je, aby bylo vaše video vytvořeno tak, abyste s ním byli spokojeni.